Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vesmírný objednávkový servis

15. 5. 2008

Tento týden byl poměrně zajímavý a plný takových těch věcí, o kterých si řeknete, že je zapíšete na svůj blog. Hned je zase zapomenete, jako já, ale pokusím se vzpomenout alespoň na pár z nich.

 

Týden začínal celkem normálně. Možná až moc normálně. Jenže po pondělí mělo následovat úterý a já věděla, že bude hodně horké, málo deštivé a že mě čeká dvouhodinovka tělesné výchovy. Tělocvik mi sám o sobě nevadí. Vadí mi představa nekonečného běhání před zraky lidí  a při horkém slunci, před kterým se prostě neukrejete. Nerada lžu profesorům o svém zdravotním stavu, proto jsem si přála opravdový důvod, aby se pro mě tělocvik nekonal. Co já vím, třeba déšť, nebo cokoliv.

   Víte… tomu se říká vesmírný dodávkový servis. Možná to znáte, možná ne. Jde o to, že cokoliv si přejete, věříte svému přání a opravdu to v tu chvíli potřebujete, splní se vám to. Jako byste vyslali do vesmíru pomyslnou objednávku a čekali, až vám přijde balík

   Mě balík přišel hned. Během pár minut po vyslovení mého přání jsem cítila bolest v krku a netrvalo dlouho a nemoc u mě propukla naplno. Fajn. Alespoň jsem necvičila.

 

   Jenže nastal další problém. S bolestí v krku se nedá moc hrát na saxofon a mě přišlo blbé volat mému učiteli, že nepřijdu, jelikož ani minule jsem nebyla. Potřebovala jsem proto důvod, abych na saxofon nešla, ale ne kvůli mně. Třeba… třeba aby mi můj učitel napsal sms, že dneska hodina odpadá, nebo tak něco. Do půl hodiny přišel balík z vesmíru. „Ahoj Rozarko, dneska odpada hodina saxofonu, domluvime si nahradni termin.“

 

   Skvělé. Úžasné. Geniální. Teď ještě zítřejší klavír.

 

   Za deset minut zvonil telefon. Volala učitelka na klavír, že mi klavír zítra odpadá a nahradíme ho někdy jindy.

 

Proč tyhle věci umím objednávat neuvěřitelnou rychlostí, ale s jinými na sebe nechává objednávka čekat?

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jéé :)

(musiqueda, 21. 5. 2008 13:49)

Nechceš mi taky něco objednat? :D nebo aspoň mě naučit jak to děláš? :))